Get Adobe Flash player
Deutsch (Germany)Nederlands (Netherlands)Čeština (Česká republika)


Půjčovna raftů a lodí na řece Vltavě Rafting Krumlov

Na stránkách naší půjčovny raftů a lodí na Vltavě "Rafting-Krumlov" jsme pro Vás připravili vše, co potřebujete znát, než si objednáte raft právě u nás:

Nabízíme jednodenní i vícedenní výlety na raftech a lodích po řece Vltavě v kterékoli její části mezi Vyšším Brodem, Rožmberkem, Českým Krumlovem, Zlatou Korunou a Boršovem nad Vltavou.

Zajistíme dopravu raftů,lodí, vodáckého vybavení i osob dle Vašeho požadavku.

Půjčíme Vám vše potřebné pro váš výlet - raft, pádla, vesty, vodotěsné vaky na osobní věci.

Nabízíme bezplatné parkování pro Vaše auto přímo v Českém Krumlově u naší půjčovny.

Pro naše klienty nabízíme levné stanování v Českém Krumlově. Pro Vaši firmu či větší skupinu sestavíme a uskutečníme kompletní teambuldingové akce.

Poradíme s výběrem trasy plavby i se sestavením programu.

Zajistíme školené instruktory po celou dobu plavby.

Zajistíme doplňkový program - jízda na vodních duších, padlle boardy, vodní zorbing, lanové centrum, bobovou dráhu, projížďky na koních, zapůjčení čtyřkolek, atd...

Příznivé ceny nabízíme všem!

Přejeme všem krásné vánoce a hezký nový rok 2015.Děkujeme že jste využili našich služeb.

Nabízíme okružní plavby Českým Krumlovem po řece Vltavě:

Nalodíte se na naší základně na začátku Českého Krumlova (Hostel Havana), během plavby sjedete tři jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města. Zažijete cca 1,5 hodiny skvělé zábavy a Vaší plavbu ukončíte na naší druhé základně na konci Českého Krumlova (Rozsyp u Trojice), kde můžete využít i naší občerstvovací stanice.

 

Půjčovna se nachází v Českém Krumlově na dvou místech: Hostel Havana(1), z kterého Vás odbavíme na okružní plavbu městem a na trasy směrem Zlatá Koruna, Boršov nad Vltavou a na místě zvaném Rozsyp(2), poblíž kruhového objezdu U Trojice a kuželny na druhém břehu řeky, z kterého Vás odbavíme na ostatní trasy a kde můžete využít naše prostory k zaparkování Vašeho vozu a posedět v našem občerstvení.